V rámci prezentace skupiny CSG na karlovarském filmovém festivalu budou po celou dobu jeho konání prezentovány hodinky PRIM společnosti ELTON hodinářská.

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které patří například i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž se letos uskuteční v termínu od 28. června do 6. července. Již 54. ročník největšího filmového a společenského festivalu v České republice a nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě se koná za podpory holdingu CSG.

„Jsme holding, do kterého patří tradiční české značky, proto jsme se rozhodli podpořit jednu z nejprestižnějších společenských akcí, která se v České republice koná. Těší nás, že můžeme filmovým fanouškům i široké veřejnosti v Karlových Varech představit část výrobního portfolia, a to tradiční české hodinky značky PRIM,“ uvedl manažer marketingu holdingu CSG Lukáš Novotný.

V rámci prezentace skupiny CSG na karlovarském filmovém festivalu budou po celou dobu jeho konání prezentovány hodinky PRIM společnosti ELTON hodinářská. Prohlédnout a případně zakoupit si je mohou návštěvníci přímo v centru festivalového dění, v prodejní galerii Moser. K vidění budou jak úspěšné limitované edice, tak i aktuální novinky.

„Hodinky PRIM jsou tradiční českou značkou náramkových hodinek, které Češi dobře znají, a nosí je mnoho významných osobností české kultury,“ dodal Novotný.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je jako jeden z nejstarších zařazen do kategorie A, například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně nebo Benátkách.

Festival představuje každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní herci i filmoví tvůrci, letos například držitelka Oscara herečka Julianne Moore, která na festivalu převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, nebo herec Casey Affleck, držitel Oscara za film Místo u moře.

(pel)