Společnost CS SOFT nabízí na zakázku vysoce kvalitní vývoj komplexních softwarových řešení podpořený rozsáhlým testováním, potřebnou servisní podporou, jakožto i konzultačními službami.

Softwarová řešení na míru realizují vývojáři CS SOFT v těsné spolupráci s odborníky na danou problematiku a koncovými uživateli tak, aby byly plně uspokojeny potřeby zákazníka. To vše nejen s důrazem na vysokou flexibilitu, na které si zakládáme, ale současně i na spolehlivost řešení.

Hlavním polem působnosti společnosti CS SOFT je oblast ATM, kde se zkušení softwaroví experti zaměřují na vývoj, design, implementaci a údržbu systémů pro služby řízení letového provozu.

Tým vývojářů a testerů, jakožto i projektových manažerů disponuje vysokou odbornou úrovní a bohatými zkušenostmi s přesahem i do jiných oblastí, což nám umožňuje nabídnout služby vývoje softwaru na zakázku i mimo oblast ATM.

K dispozici má CS SOFT více než 40 špičkových zkušených programátorů – v průměru s více než 15letou praxí v oboru. Tento tým samozřejmě doplňuje odpovídající tým kvalitních testerů.

Společnost nabízí široké spektrum programovacích jazyků, např. C, C++, Java, Python, Bash, SQL, PHP či Pearl, Pascal a další.

CS SOFT je držitelem certifikátů CQS a IQNet dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 a oprávnění vydaného úřadem pro civilní letectví. Tento certifikát platí pro procesy: Vývoj a poskytování software na zakázku a Vývoj, výroba, údržba, opravy, instalace a modifikace leteckých pozemních zařízení. (sfr)