Eden Hazard se už rozhodl, zda zůstat v Chelsea nebo odejít do Realu Madrid.

Londýnský klub Chelsea už ví, zda bude moci i nadále počítat se svou největší hvězdou, Edenem Hazadem. Belgický fotbalista už rozhodl o své budoucnosti. O Hazarda má eminentní zájem Real Madrid, který za jeho přestup údajně nabízel 100 milionů eur.

Belgický fotbalový reprezentant Eden Hazard prohlásil, že už učinil rozhodnutí, které se týká jeho další sportovní budoucnosti. A toto své rozhodnutí oznámil představitelům svého současného zaměstnavatele, tedy londýnského fotbalového klubu FC Chelsea.

Hazard však své rozhodnutí zatím neplánuje zveřejnit.

Sedmadvacetiletý ofenzívní záložník má na Stamford Bridge smlouvu platnou až do konce příští sezóny (2019/2020).

Zahraniční média však již několik měsíců informují o zájmu Realu Madrid a o možném Hazardově přestupu do španělského velkoklubu.

„Rozhodl jsem se. Ale není to jen o mně,“ podotkl Hazard po nedělním zápase na hřišti Leicestru City, kde Chelsea uhrála remízu 0:0.

Na otázku, zda se záležitost jeho možného přestupu do Realu Madrid více vyjasní po finále Evropské ligy (29. května v Baku hraje Chelsea s Arsenalem), Hazard odpověděl: „Myslím, že ano“. (sfr)

Opora Chelsea Eden Hazard se už údajně dohodl na přestupu do Realu za 100 milionů eur


Nejlepší světové fotbalové soutěže mohou diváci v České republice sledovat v přímých přenosech španělské La Ligy, italské Série A, anglické fotbalové Premier League i německé Bundesligy na DIGI TV.